Carpetus’tan Karakilim Akkilim koleksiyonu

Carpetus, halı ve kilim modellerinin tasarımı konusunda sektörün ileri gelen firmalarından bir tanesidir. Üretmiş olduğu ürünlere sağladığı güven ve dikkat çekici yapıları ile büyük ilgi gören Carpetus, yeni modeller üretmeye devam ediyor. Carpetus yeni ürünler üretmeye devam ede dursun, gelin biz Carpetus tarafından üretilen ve dekorasyon tasarımlarınıza güzellik katacak olan Karakilim Akkilim koleksiyonuna ait ürünlere birlikte bakalım. Harika motiflerin yer verildiği ve gerçekten harika tasarımların ortaya çıkarıldığı bu koleksiyona ait ürünler, dekorasyon tasarımlarınız için tamamlayıcı ürünler olabilir. Büyük ilginizi çekeceğini düşündüğüm ve beğeninizi kazanacak olan Karakilim Akkilim koleksiyonuna ait ürünleri dekorasyonmodelleri.org farkıyla sizlere sunuyorum.

Carpetus’tan Karakilim Akkilim koleksiyonu Galerisi

Bir önceki yazımız olan İstikbal'den yeni klasik koltuk takımı modelleri! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Carpetus’tan Karakilim Akkilim koleksiyonu makalesi Ana Sayfa, Mobilya Örnekleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Carpetus’tan Karakilim Akkilim koleksiyonu” için 1 yorum

  1. burcu yıldırım diyor ki:

    merhaba ben yayımlamış olduğuz bu kilim modellerini çok beğeniyorum.satın almak istesem nerden temin edebilirim e fiyatları ne kadar? açık renk üzerine goblen desenli olan bana uygun 170*240 ölçüsünde….şimdiden teşekkürler ..cewabınızı bekliyorum..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yatas_body_balance
Yataş rahat yatak modeli Body Balance

Değerli takipçilerim, bu makalemde sizlere Yataş tarafından üretilen ve son zamanların en fazla tercih edilen modelleri arasında yer alan Body...

Kapat