Deniz Temalı Mobilyalar

Bazılarında deniz ve denizcilik bir tutku halindedir. Ve bu tutkularını evlerine de taşımak isterler. Siz de onlardan biriyseniz eğer bu dekor örnekleri kalbinizi fethedecek. Buyrun bakın ve beğenirseniz kendi evinize de uygulayın.

Büyük olsun küçük olsun denizi sevmeyenimiz yoktur herhalde. Ama bazı insanlar daha bir aşkla, tutkuyla bağlıdır denize, yatlara, gemilere… Caroti firması büyük küçük herkesin deniz tutkusundan yola çıkarak farklı mobilyalar dizayn etmiş ve piyasaya sürmüş. Bunların içinde çocuk ve genç odaları, yatak odaları, oturma odaları hatta çalışma odaları için bile farklı ve güzel seçenekler var. Korsanlı yataklar, yelkenliler, gemi temaları, değişik ve hoş deniz aksesuarları… Sizde gerçek bir deniz tutkunuysanız bu ürünlere bakmadan odanızı tasarlamayın..

Deniz Temalı Mobilyalar Galerisi

Bir önceki yazımız olan Beyaz Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, dekorasyon rehberi ve ev dekorasyonu 2011 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

deniz temalı çocuk perde ve nevresim, deniz temalı halı modelleri, deniz temalı mobilyalar
Deniz Temalı Mobilyalar makalesi Ana Sayfa, Ev Dekorasyonu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
beyaz boyalı ev dekorasyonu
Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz tutkunları her yerde ve her zaman beyaz bir ortam isteyenler... İşte bu dekorasyon örnekleri tam size göre. Kesinlikle bayılacaksınız....

Kapat