Evde kokusuz ızgara keyfi

Tefal, yeni üretimi olan Family Grill Dumansız Izgara seti ile dumansız ve sağlıklı ızgara keyfini sonuna kadar sunuyor. Evlerde yapılan ızgaralarda, komşular genellikle duman ve isten şikayetçi olurlardı ve bu duman ev içerisinde çeşitli kirlenmelere yol açardı. Tüm bu sorunları ortadan kaldıran Tefal, evde dumansız ızgara yapabileceğiniz yeni ürününü sizlere sunuyor. Bu ürün 8-10 kişilik geniş pişirme yüzeyi ile evlerinizde arkadaşlarınız ile birlikte ızgara yapabilme imkanını sunuyor. Kolay bir şekilde temizlenebilen bu ürün, çıkartılabilen ve bulaşık makinelerinde de yıkanabilen pişirme plakalarına sahip, aslında en önemli özelliğide, pişirme esnasında yağların toplandığı geniş yağ çekmecesi sayesinde yağsız sağlıklı pişirme olanağıdır. Tefal Family Grill Dumansız Izgara setinin çok fonksiyonlu özellikleri gerçekten işlerinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor. Evlerinizde dumansız ve kokusuz ızgara keyfi yaşamak istiyorsanız, dekorasyonmodelleri.org’un sizler için incelediği Family Grill Dumansız Izgara setine bir göz atmalısınız.

TEFAL Family Grill Dumansız Izgara

  • Geniş pişirme yüzeyi
  • Döküm pişirme plakaları
  • Temizleme kolaylığı
  • Farklı sıcaklıklarla ayarlanabilen 2 pişirme plakası
  • Ev içi ve açıkhava kullanımı
  • Yağsız sağlıklı pişirme

Bu ürünü satın almak istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN

 

Evde kokusuz ızgara keyfi Galerisi

Bir önceki yazımız olan Arzum Şarjlı El Süpürgeleri başlıklı makalemizde arzum luxart şarjlı süpürge ar-455, arzum şarjlı el süpürgesi ve arzum şarjlı süpürge hakkında bilgiler verilmektedir.


Evde kokusuz ızgara keyfi makalesi Ana Sayfa, Elektrikli Ev Eşyaları kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
arzum şarjlı el süpürge
Arzum Şarjlı El Süpürgeleri

Arzum, yıllardır elektrikli ev ürünleri üreten öncü firmalardan bir tanesidir. Tasarımını gerçekleştirdiği dayanıklı ev aletleri ile dikkat çeken Arzum, ülkemizde...

Kapat