Gümüşsuyu’nun Yeni Halı Koleksiyonu ‘Oriental’

gümüşsuyu halı modleleri çeşitleri tasarımları örnekleri serileri oriental

Halı sektörünün en özel firmalarından bir tanesi olan Gümüşsuyu her geçen gün yenilediği özel bir halı koleksiyonu ile karşımıza çıkarken bu değerli halı koleksiyonlarını sizler için yakından incelemeye devam ediyoruz. Şimdi ise sırayı Gümüşsuyu tasarımcıları tarafından hazırlanan özel bir halı koleksiyonu olan ‘Oriental’a’ veriyoruz dostlar. Farklı desenlerin büyük ustalıklar ile halı tasarımlarına yansıtıldığı bu özel koleksiyonda daha çok desenleri ile ön plana çıkan şık halı tasarımları yer almakta.

Dekorasyonlarınızın en önemli parçalarından olan halıların, Gümüşsuyu tasarımcıları tarafından hazırlanan bu harika tasarımlarına aşağıdaki galerimizden bir göz atabilir ve bu değerli halı modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz dostlar. Üzerinde yer alan desenleri ile dekorasyonlarınıza şıklık anlamında büyük katkılar sağlayabilecek bu harika halılar ile sizlerde dekorasyonlarınız içerisinde özel ortamlar yaratabilirsiniz.

Gümüşsuyu’nun Yeni Halı Koleksiyonu ‘Oriental’

Gümüşsuyu Halı

Bir önceki yazımız olan Brillant'ın Yeni Nesil Perde Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde brillant perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Gümüşsuyu’nun Yeni Halı Koleksiyonu ‘Oriental’ makalesi Ana Sayfa, Ev Tekstili kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
veneziayatakodasi1
Mondi’nin Harika Yatak Odası Takımı ‘Venezia’

mondi yatak odası takımı serisi tasarımı venezia fiyatı modeli Mondi'nin büyük uğraşlar neticesinde ortaya çıkardığı yeni nesil yatak odası serisi...

Kapat