Saray halı modelleri ‘SEMBOL’ koleksiyonu

saray  halı modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları tasarımları 2013 2014

Saray Halı’nın yeni koleksiyonlarından bir tanesi olan Sembol’ü sizler için yakından inceledik dostlar. Son zamanların belkide en iddialı halı tasarımlarına yer vererek hazırladığı Sembol koleksiyonu ile bizlere birbirinden şık halı tasarımları sunan Saray, bu koleksiyonunda yer alan halıları ile dekorasyonlarınıza inanılmaz kazançlar sunuyor.

Klasik tarzlara yakın tasarımlar ile hazırladığı bu özel halılarına önemli detaylar kazandıran Saray’ın bu harika halı modellerini gördüğünüz andan itibaren çok etkilenecek ve klasik düzenler ile hazırlamak istediğiniz oda dekorasyonlarınız içerisinde bu halılara yer vereceksiniz.

Bir halı modelinden aranan tüm detayları Sembol koleksiyonunda yer alan özel tasarımlarına büyük ustalıklar ile işleyen Saray’ın Sembol koleksiyonu halı modellerine bayılacaksınız.

Sembol koleksiyonu içerisindeki ürünlere bir göz attıktan sonra ürünler hakkındaki görüşlerinizi bizlere iletirseniz çok seviniriz.

Saray halı modelleri ‘SEMBOL’ koleksiyonu Galerisi

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Özel Halı Koleksiyonu 'SUELO' başlıklı makalemizde pierre cardin halı koleksiyonu suelo hakkında bilgiler verilmektedir.


Saray halı modelleri ‘SEMBOL’ koleksiyonu makalesi Ana Sayfa, Ev Tekstili kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Bellona Monet Bebek Odası Takımı (1)
Bellona’dan Şık Bir Bebek Odası Takımı ( Monet )

bellona monet bebek odası tasarımı serisi örneği fiyatı 2013 2014 Bebeğiniz için yeni bir oda tasarımı yaratmak istediğiniz andan itibaren...

Kapat