Termikel Ankastre Fırın

Ankastre mutfağınız için mükemmel bir fırın sunuyorum sizlere. Hem şık görünüşü ile göz dolduruyor hem de birbirinden güzel yemekleri içinde pişireceğiniz mükemmel kalitede bir fırın…

Fırın alanında üstün başarılar göstererek müşterilerinin beğenisini kazanan Termikel, bu yılda 3 farklı ankastre fırın modelini müşterilerinin beğenisine sundu. Termikel’in yeni, koleksiyonunda mini fırın, midi fırın ve ankastre ürünlerinin bolca çeşidini bulmak mümkün.

Ürünlerde fonksiyonelliği ön planda tutan Termikel ankastre fırın yan tarafa açılan kapaklı modelleri, ön tarafa açılan standart kapaklı modelleri ile hizmet veriyor. ayrıca büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan sağa ya da sola ,uygunluğa göre istenilen tarafa açılabilen fırın modelleriyle de göz dolduruyor.
Termikel ankastre fırın

Fırının kapağının açıldığı taraf her zaman mutfaklarda sorun yaratmıştır. Ya fırına göre uygun yer bulamazsınız, bulduğunuz uygun yer olursa da kapağın açılma yönü problem çıkarır. Termikel’in bu yeni ürünü ile bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Önden ve yandan açılabilen kapaklı bu modellerde her şey dokunmatik. Üzerlerinde herhangi bir düğme bulunmuyor ve her şeyi komutla yapabiliyorsunuz. 8 farklı pişirme seçeneği bulunan Termikel ankastre fırın ile her yemeği, yemeğin özelliğine uygun şekilde pişirebilirsiniz. Ayrıca siyah cam kapakları sayesinde mutfakta mükemmel bir görüntü yakalamanız da cabası.

Termikel Ankastre Fırın Galerisi

Bir önceki yazımız olan Lineadecor Mutfak başlıklı makalemizde lineadecor mutfak, lineadecor mutfak fiyatları ve lineadecor mutfak masaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konumuzla İlgili aramalar:

termikel fırın nasıl kullanınır
Termikel Ankastre Fırın makalesi Ana Sayfa, Ankastre Mutfak kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yuvarlak yemek masası satılık
Yuvarlak yemek masaları

Yemek masasında yuvarlak olanları tercih ediyorsanız sizler için derlediğim değişik masaları görünce çok beğeneceksiniz. Hepsi de birbirinden değişik ve güzel...

Kapat